Ціна 1 кг кави 600р; 5кг кави коштують стільки ж, скільки 10кг чаю Яка ціна 1 кг чаю Вирішіть задачу двома

Ціна 1 кг кави 600р; 5кг кави коштують стільки ж, скільки 10кг чаю Яка ціна 1 кг чаю Вирішіть задачу двома

  • 1 спосіб.

    1 кілограммкофе коштує 600 рублів, отже, 5 кілограм кави стоять 3000 рублів саме стільки ж коштують 10 кілограм чаю, отже, 1 кілограм чаю коштує 300 рублів:
    3000/10 = 300. Завдання вирішена.

    2 спосіб рівняння.

    1 кілограм чаю х (то, що нам невідомо і що вимагають знайти).
    Оскільки нд інше нам відомо, складаємо рівняння:
    х * 10 = 600 * 5
    10х = 3000;
    х = 300 кількість рублів, за які ви можете купити 1 кілограм чаю (так як за х (ікс) ми позначили 1 кілограм). Завдання вирішена.

  • 600 руб * 5 = 3000 руб (стоять 5 кг кави і стільки ж 10 кг чаю)
    3000 руб: 10 = 300 руб (1 кг чаю)

    10 кг: 5 кг = 2 (рази)
    600 руб: 2 = 300 руб (1 кг чаю)

    Відповідь: 1 кг чаю коштує 300 рублів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

6 + 4 =