Катя купила 4 кг яблук вона дала касиру 200 руб і отримав 20 руб здачі Скільки коштує 1 кг

Катя купила 4 кг яблук вона дала касиру 200 руб і отримав 20 руб здачі Скільки коштує 1 кг

  • 1) 200-20 = 180 (грн.) 4 кг
    2) 180: 4 = 45 (грн.) 1 кг

    Відповідь: 45 рублів

  • 1) 200-20 = 180р - вартість 4 кг яблук.
    2) 180: 4 = 45р
    Відповідь: 45р коштує 1 кг яблук.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

+ 69 = 71