Мама купила 4 кг яблук Розраховуючись за них, вона отримала 40 до здачі Якби мама купила 6 кг яблук, то їй би довелося доплатити 40 до Скільки коштує 1 кг

Мама купила 4 кг яблук Розраховуючись за них, вона отримала 40 до здачі Якби мама купила 6 кг яблук, то їй би довелося доплатити 40 до Скільки коштує 1 кг

  • Х к - коштує 1 кг
    4х + 40 = 6х - 40
    6х - 4х = 40 + 40
    2х = 80
    х = 80: 2
    х = 40
  • Нехай k до- ціна яблук. Тоді 4 кг коштують 4k, а 6 кг 6k. Так як мама, расплачіваясь за них, отримала 40 до здачі, і якби вона купила 6 кг яблук, то їй би довелося доплатити 40 до, то складемо і вирішимо рівняння.
    4k + 40 = 6k - 40
    2k = 80
    k = 40
    Відповідь: 40к

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

30 + = 36