Сонце зійшло о 5 год 40 хв ранку, а о 9 год 15 хв вечора зайшло обчислювальні тривалість цього

Сонце зійшло о 5 год 40 хв ранку, а о 9 год 15 хв вечора зайшло обчислювальні тривалість цього 5ч 40 м + 9ч15м = 14ч 55м 15 годин 25 хвилин. Пояснювати довго.

Туристи проехалі320км на теплоходеіна автобусі Вони були в путі7 годин З какойскоростью туристи їхали на автобусі, есле на теплоходеоні плилі4 години зі

Туристи проехалі320км на теплоходеіна автобусі Вони були в путі7 годин З какойскоростью туристи їхали на автобусі, есле на теплоходеоні плилі4 години зі 435 = 140320-140 = 1807-4 = 31803 = 60Відповідь: 60 35 * 4 = 140 (км) на теплоході320-140 = 180 (км) на автобусі7-4 = 3 (ч) на автобусі180: 3 = 60 (км / […]

За два дні Вова проїхав на велосипеді 108 км У перший день він катався 4 години, а в другий день — 5 годин Скільки кілометрів він проїхав в кожен з цих

За два дні Вова проїхав на велосипеді 108 км У перший день він катався 4 години, а в другий день - 5 годин Скільки кілометрів він проїхав в кожен з цих Завдання дуже лгкая.Перове дії-ми дізнаємося скільки годин він катався два дні. 4 + 5 = 9 (ч) -t за 2 дні. Друге дії ми […]

Cдаю пробний іспит з математики під формули які потрібно вчити

Cдаю пробний іспит з математики під формули які потрібно вчити Повтори формули скороченого умноженіяТеорему Вієта і формулу для знаходження x1,2 Випиши всі площі, формули розкладання.А взагалі найвірніший рада: сядь за КІМ, а після того, як все вирішиш звірся з ответамі.Заданія, які викликали труднощі зазвичай можна класифікувати за темами: геометрія (площі, обсяги і ін.) або алгебра […]

Обчислювальні площа квадрата периметр якого дорівнює 360 дм

Обчислювальні площа квадрата периметр якого дорівнює 360 дм Я думаю 810 дм це не точно 360: 4 = 90дм- сторона квадрата; 9090 = 8100дм ^ 2-площа

За 3 кг ковбаси сплатили 255 руб Скільки сплатили за 2 кг ковбаси, ціна якої на 21 руб більше

За 3 кг ковбаси сплатили 255 руб Скільки сплатили за 2 кг ковбаси, ціна якої на 21 руб більше 255: 3 = 85 рублів за кілограм спочатку 85 + 21 = 106 рублів вартість за кілограм106 * 2 = 212рублей за 2 кілограмивідповідь: 212 рублів 212 рубля сплатили за 2 кг ковбаси 255: 3 = […]