плиз прошу вас

плиз прошу вас

  • У хлопчика було всього 42 руб
  • При покупці 3х тюльпанів залишиться 6 рублів. А при покупці 5 Не хватіт18 рублів. Тобто 2 тюльпана стоять 6 + 18 = 24 рубля. Значіт1 тюльпан коштує 24/2 = 12 рублів.
    12 * 3 = 36рублей.
    А так як при покупці 3х тюльпанів ще залишилися б 6 рублів, то у хлопчика було 36 + 6 = 42 рубля.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

99 − 96 =