Розглянь малюнок і дай відповідь на питання: скільки рублів треба заплатити за покупку, що складається з двох пакетів молока і чотирьох

Розглянь малюнок і дай відповідь на питання: скільки рублів треба заплатити за покупку, що складається з двох пакетів молока і чотирьох

  • 45 + 45 = 90 р. це молоко
    20 + 20 + 20 + 20 = 80 р. це бублики
    90 + 80 = 170 р. всього за покупку
  • 45 + 45 + 20 + 20 + 20 + 20 = 170.
    Або (452) + (204) = 170.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

+ 5 = 14