Розглянь малюнок і дай відповідь на питання Скільки рублів треба заплатити за покупку складається з 2 пакетів молока і 4

Розглянь малюнок і дай відповідь на питання Скільки рублів треба заплатити за покупку складається з 2 пакетів молока і 4

  • Скільки коштує 1 молоко і 1 бублик
  • Можна фото? Вирішувала це завдання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

+ 63 = 69