Скільки рублів треба заплатити за покупку, що складається з чотирьох баночок йогурту і двох батонів

Скільки рублів треба заплатити за покупку, що складається з чотирьох баночок йогурту і двох батонів

  • 1) 25 * 4 = 100 (руб) -йогурт
    2) 30 * 2 = 60 (руб) -хліб
    3) 100 + 60 = 160 (руб)-всього
    відповідь 160 руб
  • 254 + 302 = 160 (грн.)
    Відповідь: 160 рублів буде коштувати покупка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

− 3 = 2