Завдання з математики Мама купила 4 пиріжка Якби вона купила 6 пиріжків, вона б доплатила 40 руб При цьому вона отримала здачу 40 рублів Скільки коштує один

Завдання з математики Мама купила 4 пиріжка Якби вона купила 6 пиріжків, вона б доплатила 40 руб При цьому вона отримала здачу 40 рублів Скільки коштує один

  • 1) 4 * 6 = 24 (руб)-купе мама, пиріжків.
    2) 90-50 = 40 (руб)-купе мама, пиріжків.
    Відповідь: 40 рублів мама купила, пиріжків.

  • 4 * x + 40 = 6 * x-40
    6x-2x = 40 + 40
    2x = 80
    x = 40 рублів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

25 + = 29